Witamy na stronie sv Rogata Dusza!

Witamy na stronie sv Rogata Dusza. Rogata Dusza przez najbliższe miesiące a nawet lata stanie się naszym pływającym domem i wehikułem, za pomocą którego opłyniemy spory kawałek świata.

Na łamach tego bloga mamy zamiar tę podróż dokumentować i dzielić się z naszymi czytelnikami różnymi ciekawostkami.

Do następnego razu!

7 komentarzy

  1. Pilny obserwator poczytał to co już jest opublikowane. Kiibicować będziemy z Bożenką wiernie i przed i jeszcze bardziej po wrześniu. A teraz, pomyślnych wiatrów teraz i bezpiecznie wiejących konsekwentnie w stronę zachodnią od jesieni, a pod kilem troszkę więcej niż jednej stopy słonej wody. 3.V.- cię się. B. i S. 🌹🌹

    1. Sławku witam Was na naszej stronie. Na razie to jest jeszcze w powijakach ale niedługo odpalimy lokalizacje i inne szczegóły. Zaczniemy też trochę komentować. Fajnie że będziecie trochę jakby żeglować z nami:-)

  2. Ja też kibicuję. Chętnie czytam i ogladam filmiki.
    Dużo się włóczyłam po świecie a ciagle jest tyle pięknych miejsc, do których warto zajrzeć. Mam nadzieję, że w waszej wyprawie znajdę kolejny inspiracje.

  3. Trzymam kciuki! To również moje marzenie – wspaniale będzie patrzeć jak je realizujecie i uczyć się od Was żeby pewnego dnia je zrealizować, korzystając z Waszych doświadczeń 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.